Τα στοιχεία σας είναι αποκλειστικά και μόνο για χρήση από την Shiatsu by Prokopis Prokopiou και δεν πρόκειται να εκτεθούν οπουδήποτε αλλού.
Τίτλος Σεμιναρίου: Τι είναι το υποσυνείδητο και πως μας επηρεάζει;
Ημερομηνία διεξαγωγής 10 Δεκεμβρίου 2023 και η ώρα 3.00μμ Χώρος Διεξαγωγής Σεμιναρίου Cyprus School Of Shiatsu Ικάρου 2Α, 7104 Αραδίππου, Λάρνακα
Παρουσίαση Σεμιναρίου Προκόπης Προκοπίου Sensei - Master of Shiatsu Εκπαιδευτής Ενηλίκων απο την ΑνΑΔ Τηλ. 24102192 - 99831961 Βιογραφικό https://www.shiatsucy.com/our-healer.html
Περιγραφή
Αλήθεια γνωρίζεις τι είναι το Υποσυνείδητο μας ? Τι είναι το υποσυνείδητο και το ασυνείδητο, πως μπορούμε να τα κατανοήσουμε και να τα ανασύρουμε στην επιφάνεια;
Όπως λέει ο Bruce Lipton, γιατρός και ερευνητής: «Το υποσυνείδητο είναι εκατομμύρια φορές πιο ισχυρό και πιο σημαντικό από τον συνειδητό νου. Χρησιμοποιείς το υποσυνείδητό σου αλλά δεν μπορείς να το ελέγξεις».
Δεν έχεις πρόσβαση στο υποσυνείδητο. Θες να μάθεις να το ελέγχεις ? Θες να πάρει στην ζωή στα χέρια σου ? Θες να μάθεις να μιλάς με το Υποσυνείδητό σου? Θες να ζητάς κάτι και να γίνεται ως δια μαγείας ?
Αν πραγματικά θέλεις να μάθεις πως να γίνεις καλύτερος τότε σε ενδιαφέρει το σεμινάριο που θα κάνουμε και θα είναι δωρεάν για όλους.
Τίτλος Σεμιναρίου: Τι είναι το υποσυνείδητο και πως μας επηρεάζει;